суботу, 23 лютого 2013 р.

23 лютого-День Захисника Вітчизни.


«Спортивне свято»
Тема: Відзначати День Захисника Вітчизни,сприяти згуртуванню учнівського колективу. Розвивати розумові і фізичні здібності,кмітливість,спритність. Виховувати патріотичні почуття  до рідної України,дружби та взаємоповаги один до одного,взаєморозуміння. Прищеплювати інтерес до фізкультури та спорту.
Інвентар: скакалки, тенісні м’ячі,канат, футбольні м’ячі,мішені, свисток
Місце проведення :спортивна зала.
Учасники змагань: команди учнів середніх класів у складі  восьми хлопців в кожній команді.
Суддівська бригада: запрошені гості, представник адміністрації школи, вчитель фізкультури.
Хід свята.
Уболівальники займають місця в залі. Під звуки маршу входять ведуча свята ,за нею-капітани команд із емблемами команд та учасники змагань. Усі учасники обходять коло пошани і шикуються за лінією старту.
Ведучий:Шановні учні,батьки,вчителі,гості!Щиро, від усього серця вітаємо Вас зі святом - Днем захисника Вітчизни. Насправді - небагато в нас таких важливих дат, як день тих, чия професія - Батьківщину захищати. За словами Тараса  Шевченка, "у своїй хаті - своя сила, і правда, і воля", - то маємо обов'язково шанувати тих, чий святий обов'язок - захищати свою хату, боронити свою правду - своєю силою і своєю волею. Сьогодні в кожному домі віддають  шану  й повагу тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив українську землю. Захисників Вітчизни вшановує вся Україна. Перед вами ми схиляємося, у вас вчимося любити Батьківщину.
         Сьогодні ми зібралися на фізкультурно-оздоровче спортивне свято присвячене Дню Захисника Вітчизни.
         Ведучий  надає слово членам журі. Голова журі оголошує про відкриття змагань і бажає успіхів командам.
                                     Естафета «Листоноші»
      Команди  шикуються в команду по одному. На відстані 10 метрів від команди  на підлозі лежить аркуш паперу ,поділений на клітинки,де записані правильні відповіді,які у сумках листоноші (сумку має кожна команда).Капітани команд
витягують лист із запитанням, біжать до «адресата», кладуть на правильну
відповідь і повертають сумку листоно­ші наступному гравцеві. Перемагає команда, яка швидше рознесе «пошту». Приклади запитань:
Яка найвища гора українських Карпат? (Говерла)
Яким видом спорту займаються брати Кличко? (Бокс)
У якій країні вперше відбулися Олімпійські ігри? (Греція).
Естафета «Рятівник»
   За сигналом учителя направляючі кожної команди біжать
до своїх команд і беруть за руки наступного учасника своєї команди. Тепер вони біжать парами, тримаючись за руки, об­бігають місце повороту і повертаються знову до своїх команд. Після цього у гру вступають треті номери команд, які беруться за руки з другими і так доти, доки всі гравці не пробіжать па­рами. Перемагає команда, яка закінчить біг першою без порушень правил.
Естафета «Влучний кидок»
     На відстані 10 м. від учасників навпроти кожної команди знаходяться мішені. Кожний учасник має по одному тенісному м’ячику. По черзі гравці кидають м’ячики в мішень. Кожне влучення в мішень приносить команді одне очко. Перемагає команда, яка влучила в мішень найбільшу кількість.
Естафета  «Скакуни»
    У капітанів команд в руках скакалки. За сигналом вони перші біжать до стійки, оббігають її, повертаються назад і подають один кінець скакалки другому гравцеві, а другий залишають у себе в руці. Потім обидва тримають скакалку поблизу підлоги, біжать уздовж своєї колони:один праворуч, другий-ліворуч. Гравці в колоні перестрибують через скакалку. Добігаючи до кінця колони капітани команд залишаються там, а другі біжать зі скакалками вперед і продовжують гру. Естафета закінчується тоді, коли останній гравець повернеться зі скакалкою до лінії старту. Виграє команда, яка раніше справилась з завданням.
Конкурс «Капітанський»
     Капітани команд беруть по одному футбольному м’ячу і стають у коло діаметром три метри. За сигналом починають жонглювати м’ячем різними способами.(На протязі конкурсу м’яч може впасти на підлогу два рази. Коли м’яч падає третій раз, конкурс для гравця в якого це відбулося, вважається завершений). Перемагає та команда, капітан якої  виконав жонглювання більшу кількість разів.
Конкурс «Перетягування канату»
     В конкурсі беруть участь шість учасників з кожної команди. На канаті, з кожного боку, знаходиться маркувальна стрічка, за яку учасники не можуть робити захват ближче до центру. Команди шикуються одна навпроти одної і беруть в руки канат. За сигналом починається перетягування. Гравець який потрапляє на половину суперників вибуває з гри. Перемагає команда, яка всіх суперників перетягне на свою  сторону.

  Підбиття підсумків свята. Визначення та нагородження переможців.

Немає коментарів:

Дописати коментар